Happyface :)

Bi hapi dont sadfejs

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-07-10 20:26:47

chomiczy.lord

Hodowca Kaczek

Zarejestrowany: 2012-07-10
Posty: 9
Punktów :   

kurczakowo kaczkowy biznes

A więc! Niedawno wyszła inicjatywa na stworzenie niezwykle opłacalnego, innowacyjnego, wprost idealnego biznesu dla bezrobotnych filozofów takich jak my.
Kupowanie kurczaków lub ewentualnie kaczek na bazarku tylko w godzinach porannych od 4- do 6 h. Trzymanie później takowego kurczaka w domu w pudełku żeby spał- zacienionym i nadawanie mu imienia(przykład ziemniak). Jakie według was są zalety tego biznesu a jakie wady( nie wliczając oczywiście tego że nie dostajemy za to żadnych pieniędzy bo kto chciałby sprzedawać swojego przyjaciela kurczaka)??
pozdrawiam chomiczy lord chc

Offline

 

#2 2012-07-10 22:56:39

Ziemniak

Szczwany lis

Zarejestrowany: 2012-07-10
Posty: 18
Punktów :   

Re: kurczakowo kaczkowy biznes

ja tam wad nie widze, tylko ze taki ziemniak ( kaczk-kurczak) to rośnie przez 3 miesiące a nie tydzień, także no... ale tego bo ja bym go wyprowadzała i karmiła i sie z nim bawiła :3  awwwww one są takie słodkie i cudowne, by mi piszczał i by chodził i bym go ratowała i głaskała :3

Offline

 

#3 2012-07-10 23:20:48

Szatański Pomiot Szatana

Nasz nowy milusiński!!

Zarejestrowany: 2012-07-10
Posty: 3
Punktów :   

Re: kurczakowo kaczkowy biznes

ej ale tak tera obczajam kurczaki i inny drób na google to zielononóżki kuropatafiany so słodsze i za 6zł jakiś gościu z Zieleniejej Góry sprzedaje a co do wad i zalet tych kuropatafianów to ja również wad nie widze jeju toż paczcie byśmy chodziły z nimi do weteryniarza kurde wszyscy jakieś psy koty i inne chomiki a my przychodzimy z tymi słodkimi kuoropatfiankami :33

Offline

 

#4 2012-07-10 23:22:29

Ziemniak

Szczwany lis

Zarejestrowany: 2012-07-10
Posty: 18
Punktów :   

Re: kurczakowo kaczkowy biznes

nie no zielona góra? i jak on nam te kuropatfainy wysle? pocztom? to je wada - za daleko, a poz atym nietopery so dobre

Offline

 

#5 2012-07-11 10:59:46

chomiczy.lord

Hodowca Kaczek

Zarejestrowany: 2012-07-10
Posty: 9
Punktów :   

Re: kurczakowo kaczkowy biznes

kurde przepraszam bardzo jakieś psy koty i inne chomiki ! chomiki są słodsze od jakiś tam śmierdzących dziobiących KURCZAKÓW
a tak a propos to chyba nie da się kupić kurczaków u nas w białej na ryniaczu i jeszcze coś kurczak ci rośnie 3 miesiące ale po tych 3 miesiącach jest już dużym dorosłym kurczakiem a takim słodziutkim maleństwem takim żółtym jest tylko do miesiąca czasu nie dłużej bo później to już pióra mu rosną

Offline

 

#6 2012-10-09 20:02:26

Ziemniak

Szczwany lis

Zarejestrowany: 2012-07-10
Posty: 18
Punktów :   

Re: kurczakowo kaczkowy biznes

eh ja c hce kaczuszke :C

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poezje.pun.pl www.demonmt2.pun.pl www.managerekstraklasy.pun.pl www.laura-samojlowicz.pun.pl www.wielkopolskiots.pun.pl