Happyface :)

Bi hapi dont sadfejs


#1 2012-10-09 20:30:16

Ziemniak

Szczwany lis

Zarejestrowany: 2012-07-10
Posty: 18
Punktów :   

WŁASNY SYSTEM

Oczywiście jest taka możliwość, musimy tylko określić kilka ważnych kwestii. Przy tworzenia własnego świata ustalamy wystepujace tam rasy, ewentalne waście;wojny. Może jakieś zabobony i wierzenia, tajne zgromadzenia jakieś sekty. Rasy jakie beda wystepowac. Mafie, tyrani, dziwne zjawiska pogodowe, może ludzie są nękani przez inne stwory? jakie strowy? nocne, dziennie, różowe, małe szybki, wsyztsko cza ustalić wsyztsko zlaeży od was. Jeśli nie chcecie za bardzo znać siata ( w sensie jakieś niespodzianki) to dajcie ogolny wglą w gre a ja rozbuduje w wolym czasie Co jest zalezy od czego itp itd
Tu wasze pomysły i wylewey z mózgu maja pole do popisu, jest możliwe wszystko jak to mawiają JEST WIELE MOŻLIWOŚĆI


Byłem tu
Ziemniak

Offline

 

#2 2012-10-10 15:09:26

chomiczy.lord

Hodowca Kaczek

Zarejestrowany: 2012-07-10
Posty: 9
Punktów :   

Re: WŁASNY SYSTEM

sekty sekty ciekawe:D może jakaś glidia skrytobójców. nie wiem czy to tak może być ale np. gramy se gramy a tu nagle napada nas skrytobójca który chce nas zabić albo można by było ich wynajmować...


albo nie może lepiej zrobić coś typu mafii właśnie i grac w ruletkę hah czy zakłady jakieś robić( nie znam sie na rpg i nie wiem jakie są ograniczenia i mozliwości więc pisze to co by mi się podobało

a potworyy hymm najlepej zeby były takie straszne np. zeby miały kilka zmiennych form i kilka umiejętnosci ataku mogą wytwarzać jkieś aury że np jak sie walczy z jakimś potworem to ma sie ograniczony atak

jej jest wiele wiele mozliwaśći.

Offline

 

#3 2012-10-10 21:42:37

Ziemniak

Szczwany lis

Zarejestrowany: 2012-07-10
Posty: 18
Punktów :   

Re: WŁASNY SYSTEM

Nie ma ogarniczeń:P a co do tego że skrytobójca napada to to nie ma nic do systemu to wyglada tak. idziecie sobie i ludki was napadaja, wy ich napadacie i cos sie dzieje, ale system to to dlaczego cos sie dzieje, kto napada i dlaczego, gdzie leziecie i po co?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poezje.pun.pl www.laura-samojlowicz.pun.pl www.ndl.pun.pl www.managerekstraklasy.pun.pl www.wielkopolskiots.pun.pl